Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia, kupna i sprzedaży gotowych spółek handlowych. Wspieramy przedsiębiorców w procesie zakładania spółek o różnych formach prawnych: Spółka Jawna, Spółka Komandytowa, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Spółka Akcyjna. Doradzamy w wyborze optymalnej formy prawnej dla prowadzenia działalności gospodarczej. Załatwiamy wszelkie formalności związane z rejestracją i rozpoczęciem działalności przez spółkę.

Oferowane przez nas spółki z o.o. i SA są wolne od zobowiązań i wad prawnych. Spółki mogą natychmiast podjąć działalność gospodarczą. Posiadają nadany numer KRS, NIP i REGON

Posiadamy w ofercie spółki z historią, która została zweryfikowana przez współpracującą z nami Kancelarię Prawną. Spółki te są na rynku od conajmniej 12 miesięcy, posiadają zdolność kredytową, co umożliwia naszym klientom rozpoczęcie procesu realizacji inwestycji od razu po zakupie udziałów spółki. Na życzenie klienta przygotowujemy również spółki z koncesją OPC, bądź innymi potrzebnymi koncesjami/zezwoleniami.

Oferujemy gotowe spółki zagraniczne typu offshore, zapewniając tym samym naszym klientom optymalizację zobowiązań, bądź bezpieczeństwo przepływu kapitału pomiędzy Państwa podmiotami.

Przygotowujemy niezbędne dokumenty, umożliwiające nabycie udziałów w gotowych spółkach. Umiejętności i doświadczenie naszego zespołu umożliwiają sfinalizowanie transakcji zakupu gotowej spółki w ciągu jednego dnia!

Na wszelkie pytania dotyczące zakresu „sprzedam spółkę z o.o.” i „kupię spółkę z o.o.” odpowie:

Izabella Karwowska

tel. +48 795 900 077, +48 22 245 22 43

email: izabella@spolki-excelio.pl