Współcześnie znaleźć można wiele ofert typu „sprzedam spółkę z o.o.” Dlaczego zatem powinni Państwo wybrać nasza ofertę?

Zagadnienia związane z obrotem spółkami wymagają wiedzy i doświadczenia z wielu obszarów. Nasz zespół ma wieloletnią praktykę w dziedzinie prawa, szczególnie prawa gospodarczego, optymalizacji podatkowej, księgowości, a przede wszystkim w zarządzaniu biznesem.

Rozpoczęcie działalności biznesowej i założenie spółki jest procesem, który wymaga czasu i wiedzy. Dobrym rozwiązaniem może okazać się kupno już istniejącej spółki. Nasza oferta „sprzedam spółkę z o.o.” dostosowana jest do indywidualnych potrzeb stron biorących udział w transakcji. Sprzedawane spółki mają różną osobowość prawną i profil działalności. Każda z nich ma jednak swoją historię, co z pewnością ułatwi Państwu kontaktu z kontrahentami. Brak obciążeń finansowych i jakichkolwiek zobowiązań jest kolejną zaletą sprzedawanych przez nas spółek.

Przedsiębiorcom, którym zależy na jak najszybszym rozpoczęciu działalności gospodarczej, oferujemy sprzedaż gotowych spółek, na życzenie wraz ze stroną www, adresem email oraz w razie potrzeby z wirtualnym biurem. Spółki te są na rynku od co najmniej 12 miesięcy. Oferowane przez nas spółki z o.o. i SA są wolne od zobowiązań i wad prawnych. Spółki mogą natychmiast podjąć działalność gospodarczą. Posiadają nadany numer KRS, NIP i REGON.

Dzięki połączeniu szerokich kompetencji z umiejętnością prowadzenia skutecznych negocjacji nasz zespół działa szybko i efektywnie. Cechuje dyskrecja na każdym etapie współpracy. Skorzystanie z naszych usług gwarantuje Państwu pełen profesjonalizm i niezbędna pomoc.